• Wycinka drzewPrzed rozpoczęciem pracy każde drzewo jest starannie oglądane w całości z ziemi, kontrolowane są wszystkie jego strony od czubka aż do korzeni, w celu oceny potencjalnych zagrożeń.
  • Sadzenie drzew i krzewów
  • Zrąbkowanie gałęziFirma WYRWIDĄB posiada Rębak MAXI 10M służący do rozdrabniania gałęzi i pni drzew o średnicy do 100 mm. Uzyskany po rozdrobnieniu zrębek może zostać wykorzystany do bezpośredniego spalenia w piecu.
Kontakt

Krzysztof Ornat

Firma Wyrwidąb

793-902-787
Sęczkowa 102C
03-986, Warszawa

więcej

Rębak Maxi 10MJako profesjonalista i wykonawca chcący sprostać wymaganiom klientów, staram się regularnie inwestować w odpowiedni sprzęt, uważam że jest on podstawą każdej szanującej się firmy.


Na wyposażeniu firma WYRWIDĄB posiada Rębak MAXI 10M służący do rozdrabniania gałęzi i pni drzew o średnicy do 100 mm. Uzyskany po rozdrobnieniu zrębek może zostać wykorzystany do bezpośredniego spalenia w piecu, z czego jest zadowolona część klientów mieszkająca w domkach jednorodzinnych, wykorzystujących do ogrzewania piece z możliwością opalania zrębkami. Po wtórnym rozdrobnieniu przez młyn bijakowy jest wykorzystywany jako surowiec do produkcji pelet i brykietu. Zrębek może zostać użyty również do produkcji kompostu, jak i do celów dekoracyjnych, nadając mu koloru może stać się ciekawym dodatkiem każdego ogrodu. Na życzenie klienta gałęzie utylizujemy, zabierając wszystkie zrębki z miejsca pracy.