• Wycinka drzewPrzed rozpoczęciem pracy każde drzewo jest starannie oglądane w całości z ziemi, kontrolowane są wszystkie jego strony od czubka aż do korzeni, w celu oceny potencjalnych zagrożeń.
  • Sadzenie drzew i krzewów
  • Zrąbkowanie gałęziFirma WYRWIDĄB posiada Rębak MAXI 10M służący do rozdrabniania gałęzi i pni drzew o średnicy do 100 mm. Uzyskany po rozdrobnieniu zrębek może zostać wykorzystany do bezpośredniego spalenia w piecu.
Kontakt

Krzysztof Ornat

Firma Wyrwidąb

793-902-787
Sęczkowa 102C
03-986, Warszawa

więcej

W tym zawodzie stworzenie jednolitego cennika to ciężka sprawa. Wszystkie drzewa, nie zależnie od gatunku i wykonywanej na nich usługi mają zbyt różnorodną budowę, by móc podać klarowną, znormalizowaną cenę. Aby więc nie podawać przybliżonych kwot, które po wykonaniu roboty mogłyby się okazać nieadekwatne do faktycznie wykonanej pracy do każdego zlecenia podchodzę osobiście.


Każdorazowo przed przyjęciem zlecenia przyjeżdżam na miejsce pracy i dopiero po naocznym rozeznaniu podam jaki będzie koszt wykonania u Państwa poleconego zadania.


W celu pierwszej wyceny jest możliwość przesłania  na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. :

 

  • Jak prawidłowo wziąć pomiar drzewa do wycenyzdjęcia drzew, krzewów na których mają być prowadzone czynności
  • rodzaju usługi jaka ma być świadczona - np: wycinka drzewa, redukcja koron
  • obwód pnia w centymetrach około 1,3 metra nad ziemią.
    (w przypadku gdy drzewo poniżej tej wysokości ma, kilka odnóg należy podać obwód każdej z osobna)

 

Mając te informację będę mógł Państwu podać kwotę, która może nie okazać się jeszcze ostateczną, ale będzie to kwota mocno z nią zbliżona.