• Wycinka drzewPrzed rozpoczęciem pracy każde drzewo jest starannie oglądane w całości z ziemi, kontrolowane są wszystkie jego strony od czubka aż do korzeni, w celu oceny potencjalnych zagrożeń.
  • Sadzenie drzew i krzewów
  • Zrąbkowanie gałęziFirma WYRWIDĄB posiada Rębak MAXI 10M służący do rozdrabniania gałęzi i pni drzew o średnicy do 100 mm. Uzyskany po rozdrobnieniu zrębek może zostać wykorzystany do bezpośredniego spalenia w piecu.
Kontakt

Krzysztof Ornat

Firma Wyrwidąb

793-902-787
Sęczkowa 102C
03-986, Warszawa

więcej

Firma WYRWIDĄB powstała na początku 2011 roku. Wcześniej, kilkunastoletnią praktykę ogrodniczą zdobywałem pracując w innych firmach, poruszających się na tym obszarze działalności gospodarczej. Pracuję wykorzystując metodę alpinistyczną, tylko w wyjątkowych przypadkach korzystam z podnośników koszowych.

Oprócz wieloletniego doświadczenia posiadam odpowiednie kwalifikacje, przyuczenia oraz ukończone kursy i szkolenia operatorów pilarek spalinowych z elementami pracy przy wycince drzew w warunkach utrudnionych i normalnych i w koronach drzew.

Podczas kilkunastoletniej praktyki udało mi się zdobyć zaufanie dużej ilości klientów prywatnych, którzy stali się moimi stałymi zleceniodawcami, podobnie jak instytucje państwowe oraz firmy prywatne. Działam na terenie Warszawy, oraz podwarszawskich miejscowości między innymi takich jak: Zalesie, Konstancin, Piaseczno, Otwock, Izabelin. Zlecenia od dużych firm wiążą się także z pracami wykonywanymi na terenie całego kraju. Poza zleceniami bezpośrednimi przyjmuję również zlecenia podwykonawcze

Zawód ten jest moją pasją, ponadto ogromną przyjemność sprawia mi zadowolenie klientów, kiedy ich nieujarzmione ogrody zmieniają się w piękne, bezpieczne zielone zakątki, w których chętnie spędzają czas zarówno sami jak i z rodziną.